Webstránka Enginetable.sk je prevádzkovaná súkromnou osobou:

Bartuš Jozef

Bratislava 851 01

Tel.: +421 911 393 745

E-mail: info@enginetable.sk

Web: www.enginetable.sk

 

Prezeraním webstránky súhlasíte s ukladaním dočasných súborov „cookies“ vo vašom zariadení za účelom zlepšovania rýchlosti stránok.

V prípade využitia kontaktného formulára na webstránkach www.enginetable.sk (ďalej len enginetable.sk) súhlasíte so spracovávaním a ukladaním Vašich osobných údajov za účelom následného kontaktu alebo získavania telefonickej, či elektronickej komunikácie v akejkoľvek podobe.

Odhlásiť sa z odberu takejto komunikácie je možné písomnou žiadosťou zaslanou v elektronickej forme na e-mailovú adresu: info(@)enginetable.sk

Súkromie

Vaše osobné údaje a kontaktné údaje získané prostredníctvom webstránok enginetable.sk nebudú ďalej poskytované tretím stranám ani inak zverejňované a slúžia výhradne na interné potreby a priamu komunikáciu s Vami.

Obchodné Podmienky

Na webstránkach enginetable.sk je možné objednať/zakúpiť produkty a alebo služby.

Produkty a/alebo služby takto objednané sú zakúpené formou kúpno-predajnej zmluvy a/alebo dohody o poskytovaní služby medzi Vašou osobou a súkromnou osobou prevádzkovateľa a poskytovateľa týchto produktov / služieb.

Daňový doklad (faktúra) bude zákazníkovi vždy poskytnutý a zaslaný v elektronickej podobe do jeho e-mailovej schránky na vyžiadanie zákazníka.

Tieto Všeobecné Podmienky webstránok enginetable.sk nadobúdajú účinnosť dňom 21.03.2018.

Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky zmeniť.

 

21.03.2018