Časté otázky o stolíkoch z motora

Stolík z Motora? Čo to vlastne je?

Áno. Pre väčšinu z Vás je to len kus kovu, prípadne len dočasné pobláznenie automobilového fanatika, ale máte ešte doma niečo s podobným príbehom?

Skúste sa zamyslieť kde všade mohol byť motor s priemerným nájazdom 500 000 km, z ktorého môžete mať teraz doma štýlový doplnok.

Všetky motory, ktoré používame na výrobu, mali nájazd 300 ale aj 800 tisíc km. Väčšina bola osadená v reprezentatívnych luxusných limuzínach najvyššej triedy, dokonca V12 stolíky a stojany na víno boli zhotovené z motorov vyslúžilých vládnych BMW sedmičkovej rady…

Keď budeme preháňať a pouvažujeme „kto okrem našich ústavných činiteľov ‚sedlal‘ autá tohto typu?“ tak otázka čoho všetkého mohli byť svedkami neznie úplne nezmyselne, že ano…

Prečo Stolík z Motora?

Vysoká miera individualizácie, každý stolík z motora od nás je originál. Neexistujú dva rovnaké kusy.

Aj rovnaký blok motora vyhotovíme vždy s inými doplnkami a s inou povrchovou úpravou.

Je to dokonalá spomienka na časy poctivo a kvalitne vyrobených áut s pravými motormi V8 alebo V12.

Je to vynikajúci doplnok na naviazanie debaty a „prelomenie ľadov“ pri každej vašej návšteve.

Prečo Stolík z Motora Práve od Nás?

Snažíme sa vytvárať aj iný ako čierno šedý vzhľad ponúkaný konkurenciou.

Stolík vám vieme ponúknuť v úprave s lakovaným povrchom a leštenými čelnými plochami, lakovaný komplet, celo leštený, patinovaný.

Stolíky sa snažíme vyhotoviť bez rušivých dojmov a pri výrobe sa snažíme používať len diely ktoré tvorili motor aj v skutočnosti.

Máme na výber stolíky skladom, prípadne vieme už hotový stolík úpraviť podľa vašich predstáv v krátkom čase a vy nemusíte čakať dva a viac mesiacov na realizáciu.

Vieme vytvoriť aj originálne stolíky z vrchných dielov motora, ktoré ešte viac priblížia pohľad pod kapotu vášho vysnívaného alebo nebodaj bývalého auta.

Mýty a Legendy o Stolíkoch z Motora...

„Stolík z motora smrdí a je špinavý“

Naše stolíky z motorov sú zbavené akéhokoľvek zápachu, či nežiadúceho znečistenia, vrátane stôp oleja, alebo iných prevádzkových kvapalín a sú dokonale dezinfikované.

„Stolík z motora je ťažký a nedá sa dobre premiestňovať“

Priemerná váha stolíka V8 sa pohybuje okolo 35kg, takže priemerný muž s tým problém určite mať nebude.

Dokonca ponúkame stolíky s pogumovanými kolieskami osadenými do nožičiek stolíka a stolík sa takto dá následne bez problémov posúvať kamkoľvek po izbe či kancelárii s ľahkosťou.

„Čo ak pochádza motor z odcudzeného auta“

Všetky naše stolíky z motora majú vyrazené svoje originálne identifikačné číslo a takéto riziko je teda vylúčené.