Prenajmeme Vám Stolík z Motora

Stolík z motora (Engine Table) vieme poskytnúť do prenájmu.

Usporiadajte akciu, alebo podujatie, spolu s jedinečným dizajnovým prvkom, ktorý sa okamžite stane stredobodom pozornosti Vašich hostí.

Pokiaľ premýšľate nad spestrením atmosféry na Vami organizovanom podujatí, tak prenájom stolíka z motora je pre Vás efektívne riešenie.

Táto možnosť je tiež ideálna pre každého, kto nad takýmto doplnkom uvažuje, ale nevie si ho predstaviť u seba doma, či v kancelárii.

Premeníme Váš Obľúbený Motor na Nový Stolík

Máte doma motor, alebo blok motora, z ktorého by ste chceli mať stolík?

Či už Vás k motoru viažu spomienky, alebo samotný obdiv k jeho výkonu, vyrobíme Vám z neho na objednávku nový stolík z motora (engine table).

Spestrite si interiér a zlepšite si náladu každý deň pri pohľade na Váš nový stolík z motora.

Kontaktujte nás a spoločne zhmotníme Vaše predstavy o stolíku z Vášho bloku motora.

Vyrobíme Vám Stolík z Motora

Stolík z motora je nová a jedinečná forma spestrenia interiéru Vašej obývačky, kancelárie či obchodných priestorov.

Engine table (stolík z motora) vytvára jedinečnú atmosféru, v ktorej sa miešajú dojmy z pohľadu na výkonné motory popredných výrobcov s novodobým dizajnom interiérov.

Stolík z motora Vám vyrobíme na mieru podľa Vašich požiadaviek. Vyberte si typ motora, jeho farbu, nožičky, tvar a veľkosť skla, doplnky alebo akúkoľvek inú úpravu a my sa budeme snažiť zhmotniť Vaše predstavy.

Poskytujeme Údržbu a Čistenie Stolíkov z Motora

Stolík z motora (engine table) je luxusný a štýlový doplnok Vášho interiéru.

Podobne ako iný nábytok je potrebné udržiavať v čistote, aj naše stolíky z motora pôsobia krajšie a príjemnejšie, pokiaľ sú čisté.

Ak chcete Vášmu stolíku dopriať špeciálnu a odbornú starostlivosť, a zachovať jeho nový vzhľad, objednajte si naše služby údržby a čistenia stolíkov z motora.

Vymeníme Váš Starý Stolík za Nový

Vlastníte stolík z motora – engine table – ale už by ste chceli zmenu?

Občas aj pekné veci treba vymeniť za nové, alebo ešte krajšie, a práve preto vám ponúkame aj službu výmeny starého stolíka za nový.

Pôvodný stolík z motora prerobíme podľa Vašich predstáv, alebo ho vymeníme a so zľavou dodáme akýkoľvek iný z našej ponuky.

Zaujali Sme Vás?