Vyrábame pre Vás stolíky z motorov – Engine Table.

Postaráme sa o všetko — návrh, konštrukcia, zhotovenie — Vy si len užívate dizajn.

Priateľský prístup
Férová cena
Výber top motorov
Vysoká Kvalita

EngineTable.sk

Výroba stolíkov z motorov je našou vášňou, ktorá nás sprevádza už niekoľko rokov.

Počas tejto doby sme získali svojimi stolíkmi srdcia mnohých zákazníkov, ktorí našu prácu vysoko oceňujú. Zákazníkom tak dodávame špeciálne interiérové stolíky z motora, ku ktorým ich viaže nielen ich krása, dizajn a štýlový vzhľad, ale napríklad aj spomienky z rôznych kilometrov navštívených miest.

Práve tieto zážitky a tajomstvo miest Vám stolík z motora (engine table) dokáže priniesť priamo do obývačky, kancelárie, alebo na spoločenské akcie.

Hodnota bloku ojazdeného motora nie je vysoká ale hodnota spomienok a technická precíznosť spracovania sú často neoceniteľné.

Engine table sa stáva populárnym po celom svete ako jedinečný skvost, najmä pre ľudí, ktorí vnímajú hlbší zmysel vecí. Stolíky z motorov spestrujú rôzne spoločenské akcie a podujatia, a vyfarbujú svojich hostiteľov vo viac charizmatickom svetle. Je to doplnok, ktorý je vyrobený s vášňou a zároveň technickou precíznosťou, ktorá dokázala spútať pod kapotou nevídanú silu stoviek koní.

Stolík z motora radi vyrobíme aj z Vami dodaného bloku motora a tak si môžete preniesť svoje spomienky na zažité cesty priamo do Vášho domova nielen vo forme fotiek a videí, ale aj vo forme originálneho interiérového doplnku, na ktorom môžete servírovať aj nápoje pre svojich známych, kolegov a partnerov.

Samozrejme, sú aj iné dôvody, prečo si zadovážiť svoj vlastný stolík z motora, no na tie prídete až Vy sami… keď si ho obstaráte.

8
1-2-mercedes-54-362hp-v8
11-4bmw-54-326hp-v12-bg

Blok motora – minulosť a budúcnosť

Blok motora je jednou z najdôležitejších súčastí motora a preto je na spomienku v podobe stolíka z motora ideálny.

Každý jeden motor je automobilkou vyrobený s najvyššou možnou mierou precíznosti pre jeho správnu funkčnosť a maximálne množstvo najazdených kilometrov.

Táto technická precíznosť stelesnená v kuse kovu, ktorý meníme spolu s jeho minulosťou na interiérový doplnok vo forme stolíka, vám poskytuje nový pohľad na prítomnosť pri každom posedení za stolíkom, či už pri káve, čaji, alebo šampanskom.

Ford-DFV-919-Engine-Block-Coffee-Table-1

Dôvody pre stolík z motora

Vysoká miera jedinečnosti každého stolíka z motora z nich robí dokonale výnimočný a individuálny interiérový doplnok.

Každý jeden stolík je originál – aj keby sme ich vyrobili z dvoch rovnakých blokov motora, tak každý kus bude mať iné doplnky, inú povrchovú úpravu, sklo a celkové prevedenie.

Originalitou to však nekončí, naopak – všetko len začína.

Predmet diskusie

Potrebujete prelomiť ľady pri konverzácii? Čo môže byť lepšie ako neprehliadnuteľný fyzický doplnok, o ktorom sa nedá mlčať?

Enginetable-004